Tarnogórska porodówka chwali się swoimi podopiecznymi. Mali pacjenci wiatają

Słodkości dnia ciąg dalszy. Przedstawiamy Wam maluchy z tarnogórskiego Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego. Dzieci urodziły się w tym miesiącu. Pracownicy placówki przygotowali dla nich pamiątkowe prezenty.

Maluszki z TG

Każdy urodzony w naszym mieście brzdąc otrzymuje wyjątkowy prezent. Dzieciom są wykonywane stylizowane fotografie. Mali pacjenci pozują na tle zabawek, tiulów, kwiatków czy innych tematycznych dekoracji. Zdjęcia są przekazywane mamom oraz udostępniane przez profil Oddziału Ginekologiczno-Położniczego. Prezentują się naprawdę uroczo.

"Idzie luty, podkuj buty". Rodzice naszych maluszków zapewne zaopatrzyli je już w ciepłe skarpetki. Witamy na świecie i przedstawiamy kolejne tarnogórskie maleństwa. Gratulujemy - cieszyli się przedstawiciele szpitala.

Placówka nie tylko przyjmuje porody, ale także przygotowuje rodziców do tego ważnego momentu. Zapisy na kolejne cykle zajęć ruszą od przyszłej środy, 5 marca. Spotkania w ramach szkoły rodzenia odbywają się w budynku szpitala przy ul. Pyskowickiej 47-51.

W lutym przygotowujący się rodzice mogli zajrzeć także do pomieszczeń oddziału. Odbył się dzień otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Frekwencja dopisała.

Dzień Otwarty w Tarnogórskiej Porodówce

Może Cię zainteresować:

Dzień Otwarty w Tarnogórskiej Porodówce. Zainteresowanych rodziców nie brakowało

Autor: Urszula Ważna

13/02/2025

Walentynki 2025 tg

Może Cię zainteresować:

"Daje się dużo buziaczków i przytulasów". Jak Walentynki świętują mali i duzi tarnogórzanie?

Autor: Urszula Ważna

14/02/2025

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon
Reklama